בית "להיוולד מחדש" - המרכז הישראלי לנשימה מודעת - חמשת מרכיבי הריברסינג
5 מרכיבי הריברסינג
בשיטת להיוולד מחדש
כל רגש או כעס מודחק יכול להשתחרר בעזרת טכניקת הריברסינג. הריברסינג משתמש ברגשות שבגוף הפיזי על מנת להגיע לתודעה. כל חוויה שעברתם בעבר, פירשתם אותה לא נכון והדחקתם אותה, השאירה חותם אנרגיה בגופכם שנשאר שם, מודחק, מחכה לכם שתעלו אותו אל תודעתכם ותשחררו אותו. חמשת המרכיבים של הריברסינג יוצרים אינטגרציה מלאה של התהליך. למרות שהריברסינג הוא תהליך בודד, הוא יכול להיות מתואר בצורה הטובה ביותר במונחים של חמישה מרכיבים. 

כאשר כל חמשת האלמנטים של הריברסינג פועלים, קיימת אינטגרציה ואז נוצר שחרור ולידה מחדש.
הריברסינג הומצא, ונלמד בצורה אינטנסיבית, לפני שחמשת המרכיבים התגלו. ריברסינג המשתמש בחמשת המרכיבים הרבה יותר יעיל מריברסינג שלא משתמש בהם. 

חמשת המרכיבים של הריברסינג הם:

1. 
   נשימה מעגלית- כאשר הנשיפה והשאיפה מחוברים יחד כך שאין ביניהם הפסקה, והנשיפה רגועה ואינה נשלטת כלל. 

2.    רגיעה מוחלטת- כאשר כל הגוף רגוע, ניתן להגיע בקלות לאזורים שזקוקים לשחרור ולעלות אותם למודע. 

3.    מודעות מוחלטת- במהלך הריברסינג אנו רוצים להביא את המטופל לרמת מודעות בזמן ההווה על מנת שיחווה הכל כאן ועכשיו בצורה הכי מפורטת, וכך נוכל להגיע לפרטים הכי קטנים ולפוגג אותם. 

4.    קבלה מוחלטת- "האמת תוציא אותך לחופשי". אנחנו הופכים כל הקשר שלילי בחיינו לחיובי. דרך התהליך אנו לומדים לקבל את העובדה שכל דבר בחיינו הוא שלם וחיובי, גם אם הוא לא מושלם. הקבלה המוחלטת מסייעת לנו גם ליהנות מתהליך הריברסינג.

5.    כל דבר שקורה בזמן התהליך הוא חלק ממנו- זהו למעשה המרכיב החשוב מכל החמישה. כל דבר שקורה בזמן התהליך (רעשים מבפנים או מבחוץ, תזוזות, הפרעות בלתי צפויות...) משקף את חיינו.
 
 

לפרטים נוספים ניתן ליצור קשר גם בטלפון: 077-4566947  או בדוא"ל:  hanantali@rebirthing.co.il
..