בית "להיוולד מחדש" - המרכז הישראלי לנשימה מודעת - מהו תהליך הריברסינג

תהליך הריברסינג (נשימה מודעת) בשיטת "להיוולד מחדש" 

ריברסינג הוא תהליך בטוח של נשימה עדינה, שמשחרר שליליות שנצברה במהלך החיים אחורה עד הלידה. 

דרך תהליך זה תבניות התנהגות לא רצויות משתחררות ונפתרות, והלב נפתח כך שנוכל לקבל יותר אהבה, שלום ובריאות. למי מיועד הריברסינג? כל אחד מאיתנו צריך לחוות ריברסינג!

התהליך פונה לכל אחד ואחד היות ולכולנו יש פחדים ומחסומים בחיינו שהיינו רוצים למוסס להפוך את חיינו למאושרים ומוארים יותר.

בכל תהליך שאנו עוברים אנו מחזירים לעצמנו איכות כלשהיא שאבדה לנו, ומכניסים לחיינו אנרגיה חדשה של איכות זו. זהו תהליך בטוח, עוצמתי ועדין המשתמש בנשימה מעגלית מונחית המאזנת את אנרגיית הגוף (צ'י) ,מנקה ומשחרר טראומות ישנות  וסימפטומים מציקים, מזרז תהליכי שיפור והבראה ומביא אנשים לחוות תחושה של אהבה עצמית אמיתית באופן מהיר וקל.
ההשפעות על החיים הם מידיות: תבניות אנרגיה שליליות המוחזקות בנפש ובגוף מתחילות להתמוסס, נעורים מחליפים בגרות, והחיים מתחילים להיות יותר חוויתיים . ריברסינג הוא כלי ריפוי עוצמתי של הרובד המנטלי,הרגשי,הפיזי והרוחני.

במטרה להבין את מהות התהליך, ואת מהות החיים, חיוני להבין את הדברים הבאים:
  • האמת המוחלטת היא: המחשבה יוצרת.
  • המשמעות של המחשבה יוצרת היא: המחשבות שלנו מייצרות מציאות; מחשבות חיוביות מייצרות מציאות חיובית; מחשבות שליליות מייצרות מציאות שלילית.
  • הדרך לשנות את חייך: שנה מחשבות שליליות לחיוביות ע"י מחייבות. מחייבה היא מחשבה חיובית שאנו שותלים באופן מודע בתודעה על מנת להפיק תוצאות חיוביות, וכך יוצרים בעצם את המציאות הרצויה לנו.
  • הבעיה היחידה: מחשבות התת מודע שלנו עדיין מייצרות מציאות אף על פי שאנחנו כבר לא חושבים את אותן מחשבות! לכולנו יש מחשבות שליליות (מטראומת הלידה שלנו לדוגמא), ומחשבות קדומות אלה עדיין משפיעות עלינו.
  • פתרון: לפעמים, מחשבות חבויות אלה חייבות לצוף אל פני השטח כדי שנוכל לשנות אותן. את זאת נוכל להשיג באמצעות ריברסינג, ע"י כתיבת מחייבות , או ע"י תרגילי מודעות שחושפים מחשבות אלה.
 

לפרטים נוספים ניתן ליצור קשר גם בטלפון: 077-4566947  או בדוא"ל:  hanantali@rebirthing.co.il
..