בית "להיוולד מחדש" - המרכז הישראלי לנשימה מודעת - ריפוי הילד הפנימי
ריפוי הילד הפנימי
בתוך כל אחד מאיתנו קיים עדיין ילד, הילד הפנימי.
לד זה עדיין משפיע עלינו ומנהל אותנו עד היום. 
תינוק בא לעולם שלם טהור וחלק, ותינוק זה לומד הכל מהסביבה בה הוא גדל. בעיניו אמא אבא והסביבה הקרובה הם כל העולם, וכל מה שהם אומרים היא אמת מוחלטת בשבילו. 
הוא לומד ומפנים את אמונות ההורים לומד מה טוב ומה רע, מה מותר ומה אסור, איך להתנהג בחברה,  מה יפה ומה מכוער, מה נכון ומה לא נכון, את כל הכללים בעולם זה ואיך צריך להתנהג בו.
 
הוא לומד על עצמו דרך משפטים שההורים אומרים לו כמו:
אתה לא תצליח", "אני אעזור לך, אתה לא יכול בלעדיי",
"את שמנמונת, שתגדלי תעשי דיאטות כמו אמא שלך",
"אתה ביישן מידי בגלל זה אין לך חברים", "אתה פחות טוב מ...". 

משפטים כגון אלה לימדו אותנו על עצמנו מי אנחנו. אמונות ההורים הפכו להיות האמונות שלנו והמציאות שלנו, ועד היום הם מלווים אותנו. 
דבר ממה שלמדנו בגיל מוקדם לא היה בחירה שלנו. אף פעם לא ניתנה לנו ההזדמנות לבחור במה להאמין ומי להיות. כיום, הילד הפנימי מצריך מאיתנו עבודה רבה על מנת שננטוש אמונות שגויות אלה. 
לדוגמא אם נאמר לילד משפט כמו "אתה לא תצליח", משפט זה יהפוך לאמונה וילד זה יגדל ויהפוך לאדם שמרגיש לא יוצלח, ושלא מצליח להשיג דברים ולהגיע למקום שהוא רוצה. וזאת מפני שיש לו אמונה שאומרת "אני לא מצליח". 

ילד שנאמר לו משפט כמו "אתה ביישן מידי ובגלל זה אין לך מספיק חברים" יכול למצוא עצמו גם בבגרות עם קשיים חברתיים, בושה, וקושי לנהל שיחה ולרכוש חברים או בן/בת זוג. 
פעמים רבות אנו מרגישים קטנים, חלשים, חסרי ביטחון, טיפשים. בכל פעם שאנו מרגישים כך אנו יכולים להיות בטוחים שאנו בהשפעת הילד הפנימי. 
  
בעזרת תהליך הריברסינג אנו יכולים לחזור אחורה לתקופת הילדות, ולהיפגש עם הילד הפנימי. דרך תהליך של נשימה מעגלית אנו מציפים זיכרונות כואבים מהתת-מודע, אשר משפיעים עלינו עד היום. דברים קשים שהתמודדנו איתם בילדות ואנו מתמודדים איתם בקושי גם היום. 

הנשימה המעגלית "נוגעת" בכאב, בפצע הרגשי ומרפאה אותו. ע"י נשימת הריברסינג אנו משחררים את הכאב, הפחד, הטראומה, ובכך מרפאים לחלוטין את הזיכרון השלילי של אותו ילד פנימי שמלווה אותנו עד היום. כך אנו יכולים להשתחרר מכל המעצורים, האמונות המגבילות והקשיים, ונוכל לחיות בשלום עם הילד הפנימי הנפלא והאהוב שבתוכנו.
 

לפרטים נוספים ניתן ליצור קשר גם בטלפון: 077-4566947  או בדוא"ל:  hanantali@rebirthing.co.il
..