בית "להיוולד מחדש" - המרכז הישראלי לנשימה מודעת - שאלות ותשובות

מה זה "ריברסינג"?
ריברסינג זהו תהליך של נשימה מודעת אשר באמצעותו אנו יכולים לשחרר דפוסי עבר שלנו אשר מקבעים אותנו. על ידי תהליך של נשימה מודעת שמעביר ריברסר מקצועי, הגוף מתמלא אנרגיה טהורה ומתנקה, ואז ניתן להגיע למקומות שנשכחו בעברנו הרחוק או הקרוב ולשחרר אותם לחלוטין. התהליך עוצמתי וניתן בכמה טיפולים ליצור מהפכה חיובית בחיינו.  
 

מדוע קוראים לשיטה "ריברסינג"?
התהליך נקרא rebirthing (לידה מחדש) היות ומגלה השיטה לאונרד אור, הצליח להגיע עם המטופלים הראשונים שלו לחווית הלידה שלהם,לחוות אותה מחדש ולשחרר אותה. הטכניקה מעניקה לנו את החוויה של יצירת חיים חדשים עם מטרה ברורה יותר, חמלה רבה יותר ואושר עילאי. הריברסינג הינו הרפתקה מדהימה, מסע עמוק פנימה אל תוך הלב והחוצה אל העולם הגדול.    
 

כיצד נערך טיפול בריברסינג?
תהליך הריברסינג מבוצע בשכיבה על הגב בלבוש מלא (כאשר מדובר בריברסינג "יבש" מחוץ למים, קיים גם ריברסינג "רטוב" בתוך מים) הריברסר מדריך את המטופל איך לנשום לתוך קצב עדין ומחובר, כאשר הנשימה והשאיפה מתחברים. לאחר כמה דקות, אנרגיית החיים מתחילה לזרום לתוך הגוף, מתחים גופניים ורגשיים שונים יכולים לעלות על פני השטח ולהשתחרר. מחזור הנשימה מסתיים בשלווה עמוקה ורגיעה מוחלטת.    
 

מה עליי לדעת לפני הטיפולים הראשונים?
ישנם אנשים שחווים פחד במהלך הטיפולים הראשונים, כאשר גופם נשטף מבפנים החוצה בצורה פלאית, עם האנרגיה האלוהית- פחדים מהעבר או פחדים מחיים חדשים.
בתהליך הריברסינג הפחד הופך להנאה.
הדבר הכי חשוב שעליך לדעת במהלך הטיפולים הראשונים הוא שאנרגיה אלוהית מסלקת כאבים ומתחים שצברנו במהלך השנים. התחושות הפיזיות שאנו יכולים לחוות במהלך הטיפול אינן נגרמות לא מקצב הנשימה ולא מהאנרגיה האלוהית הטבעית, אלא מהכאבים והמתחים שמשתחררים.  
 

איזו תועלת אני יכול להפיק מלימוד נשימה מודעת?
ללימוד היכולת לנשום אנרגיה (פראנה) בנוסף לאוויר שאנו נושמים יש כמה מעלות: שימוש בנשימה מודעת משפר את הבריאות הגופנית שלנו; מאפשר לנו להיות מאושרים יותר; מגדיל את היכולת שלנו לקבל ולתת אהבה, אשר גורמים למערכות היחסים שלנו "לעבוד" טוב יותר.
נשימה מודעת משפרת את רמת האנרגיה שלנו, אשר מאפשרת לנו להיות יותר יצירתיים ולהגדיל את השפע שלנו. לימוד נשימה מודעת מאפשר לנו להירגע, לחוות שלום, התעלות, התלהבות, אושר עילאי ולמלא את גופנו חיים חדשים מלאי אנרגיה בכל יום.    
 

מהי נשימה מעגלית?
זוהי נשימה מחוברת, שבה השאיפה והנשיפה מחוברים כך שאין רווח ביניהם. בנשימה המעגלית הנשיפה רגועה לחלוטין ולא נשלטת כלל. אם אנו שואפים דרך הפה אז גם הנשיפה נעשית דרך הפה, ואם השאיפה נעשית דרך האף אז גם הנשיפה היא דרך האף. התוצאה של נשימה מעגלית היא מחזוריות של אנרגיה בגוף – איזון של הפראנה ושל האפאנה בגוף. בריברסינג, אנו משתמשים בטכניקה של נשימה על מנת להגיע לדפוסי אנרגיה מודחקים בגוף הפיסי.
שאלות ותשובות
 

לפרטים נוספים ניתן ליצור קשר גם בטלפון: 077-4566947  או בדוא"ל:  hanantali@rebirthing.co.il
..