בית "להיוולד מחדש" - המרכז הישראלי לנשימה מודעת - יום 15- יצירת מציאות בעזרת נשימה
איך להגשים יעדים וחלומות מרגשים בעזרת נשימה מודעת

כשיש לנו יעד חשוב או חלום מרגש שלא הצלחנו להגשים במשך שנים רבות, זה יכול לגרום לתסכול גדול ואכזבה ובסופו של דבר יכול מאד להיות שאנחנו נרים ידיים ונתייאש.

אם לא הצלחנו ליצור משהו בחיים שלנו כמו - זוגיות, שפע, בריאות, שקט נפשי, אושר, הצלחה, זה רק אומר שיש לנו כל מיני אמונות מגבילות ותפיסות מעכבות שחוסמות אותנו מליצור את זה. בדרך כלל זה גם יושב על חוויות כואבות שהדחקנו והיום מקבעות אותנו ומונעות מאיתנו להגשים את זה.
 

כאשר אנו מאד רוצים משהו, אנחנו שואפים להגיע אליו. יש כאן את השאיפה להגשמה. לא סתם קראו להכנסת האוויר פנימה שאיפה. כל שאיפה היא בריאה!
לשאיפה שלנו יש כוח אדיר ליצור מציאות רצויה או ליצור טפל. הכל תלוי בכוונה שלנו ובדרך שאנו משתמשים בה. אם נלמד להשתמש בה נכון היא יכולה לעקוף את כל ההתנגדויות של השכל, את כל הפחדים ואת כל הספקות וליצור בקלות את מה שאנו שואפים אליו.


אחת הטכניקות הפשוטות ליצירת מציאות עם נשימה קשורה כמובן לאלמנט השאיפה.

נסו את זה עכשיו
חישבו על יעד הכי מרגש שיש לכם (גם אם זה משהו שנראה לכם מאד רחוק ולא אפשרי). כעת קחו כמה דקות של שקט עם עצמכם, שבו עם גב ישר, עצמו את העיניים והקרינו מולכם תמונה מרגשת של אותו היעד אחרי שכבר הגשמתם אותו.
כעת, התחילו לנשום נשימה מחוברת דרך האף (בלי הפסקה בין השאיפה לנשיפה) ונסו לדמיין שהשאיפה היא כמו מגנט עצום שמושך לאט לאט את התמונה של היעד פנימה, עד שהיא ממש נכנסת ונטמעת בגוף.
לאחר מכן הקרינו עוד תמונה ואחריה עוד אחת ועוד אחת ובכל פעם שאפו פנימה את התמונה לתוך הגוף. חשוב שכל התמונות שתראו יהיו של העתיד הרצוי ולהרגיש כאילו הגשמתם אותן כבר עכשיו, בהווה.
אם תמשיכו כך למשך כמה דקות, עשיתם צעד גדול לעבר היצירה של היעד שבחרתם. הנשימה מחברת אותנו לכוח הבריאה שלנו וכשאנו מתחברים לאנרגיית הבריאה אנו יכולים ליצור הכל!
במידה ויש לכם סחרחורת בזמן הנשימות, האטו מעט את הקצב ונשמו בקצב שנוח לכם. הדגש בתרגיל זה הוא השאיפה - ממש להרגיש את המגנטיות שלה ואיך היא מכניסה פנימה את התמונות של היעד מתגשם.
בהצלחה!


נתראה מחר בבוקר במסר 16
באהבה,
טלי וחנן


 

הזדמנות של פעם בשנה...

קורסי הכשרת המטפלים בריברסינג - נשימה מודעת
מתחילים ממש בקרוב ב-14 ו-15 בנובמבר.

בקורסי ההכשרה גם עוברים תהליך עוצמתי של 26 מפגשים שבועיים,
גם לומדים לטפל בכל אחד ולעזור לאחרים להיות מאושרים
וגם לומדים איך להכניס את הנשימה לשגרה, על מנת
שכל יום שלך יתחיל בשיא באנרגיה ועם שמחה פנימית
שתלווה אותך כל היום :-)
כל הפרטים על קורסי ההכשרה בקישור כאן

המדריך: 30 הסיבות מדוע כדאי לך ללמוד
להשתמש בנשימה שלך


יום 15
 
 

לפרטים נוספים ניתן ליצור קשר גם בטלפון: 077-4566947  או בדוא"ל:  hanantali@rebirthing.co.il
..