בית "להיוולד מחדש" - המרכז הישראלי לנשימה מודעת - יום 20 - למצוא את משמעות חייך
למצוא את המשמעות של חייך!

אני חושב שאם לא הייתי מוצא בסוף שנות ה-20 את המשמעות של חיי אז הייתי יכול להעביר חיים שלמים בריקנות מוחלטת.

חיצונית היה לי כל מה שאדם רוצה - עבודה מעולה בהיי-טק, אישה יפה, חברים, משפחה חמה... אבל כל יום הייתי קם מהמיטה עם תחושה של "למה בכלל אני קם? לעוד יום של רביצה מול מחשב?", "מה הטעם בכלל בחיים כאלה?".

הייתי מעביר עוד יום ועוד יום עם ציפיה שאולי מחר משהו יגאל אותי מהריקנות הזאת אבל התאכזבתי כל יום מחדש. חיפשתי גורואים שונים שיראו לי את האור אבל לאף אחד לא היה את התשובות שחיפשתי.

באחד הספרים שקראתי באותה התקופה היה פרק שלם שדיבר על זה שאם אנחנו מגלים את הנשימה היא מגלה לנו את המשמעות של חיינו. אני זוכר שהתרגשתי כמו ילד קטן והייתה תחושה לא מוכרת של שמחה פנימית לקראת התחלה של ההרפתקה של חיי.

מרגע שהתחלתי לחקור את הנשימה שלי הגעתי מהר מאד לתחום של הריברסינג - הנשימה המודעת. חוויתי לראשונה תהליך ריברסינג מלא יחד עם טלי והרגשתי שכל הגוף פשוט התעורר לחיים - שכל תא ותא בתוכי מתפוצץ מרוב אנרגיה וחיוניות.
משם אפשר להגיד שהכל הסטוריה... אמנם עבדתי במקביל לנשימה בעוד כמה שנים של היי-טק אבל ידעתי שאני מגשים את עצמי אז כבר לא היה אכפת לי.

 

התחלתי לעבוד עם הנשימה על ריפוי העבר ובכל פעם ששחררתי זיכרון כואב משהו נוסף התעורר בתוכי, ידע חדש, תובנות חדשות, עוצמות ויכולות חדשות שמתגלות בכל סשן. זו תחושה מדהימה לדעת שיש לך כלי כל כך פשוט וזמין כמו הנשימה, שבכל פעם שאתה משתמש בו הוא מגלה לך עוד קצת מהיופי הפנימי שלך והחיים מקבלים משמעות חדשה. זו לידה מחדש עם כל נשימה.
 

אני חושב שכל מי שנפגש בחיים עם הנשימה שלו משהו גדול מתעורר בתוכו והריקנות מתחילה להיעלם. כי במקביל לשחרור וריפוי העבר, הנשימה גם מרפאה את הגוף הפיזי, פותחת את הרגשות, משחררת אמונות ותפיסות מגבילות ויוצרת התעוררות רוחנית אדירה.
היא חושפת בפנינו את היעוד שלנו.
 

היום אני מרגיש שגריר של הנשימה. שמחובתי להכיר לכל אחד את הנשימה על מנת שגם הוא ימצא את המשמעות של חייו. נכון, לא כולם בשלים להיכנס פנימה עם הנשימה ולעשות שינוי, אבל כל מי שפוגש את הנשימה ומתחיל להתעורר מבפנים אז בשבילי זאת הצלחה :-)
 

אחרי שתתחילו גם לגלות את המשמעות של חייכם בעזרת הנשימה, העבירו את זה הלאה. ספרו לכל אדם שאתם פוגשים על הכוח של הנשימה ולמה חשוב שיתחילו לחקור אותה ולהשתמש בה.
מהנסיון שלי, הם יודו לכם כל החיים על זה שהחיים שלהם קיבלו משמעות והם גם ירצו להעביר את זה הלאה. וברמה הגלובלית - כל אדם שמאיר את חייו עם הנשימה מתחיל לשנות את העולם.

 

נתראה מחר בבוקר במסר 21
באהבה, חנן

 

הזדמנות של פעם בשנה...

קורסי הכשרת המטפלים בריברסינג - נשימה מודעת
מתחילים ממש בקרוב ב-14 ו-15 בנובמבר.

בקורסי ההכשרה גם עוברים תהליך עוצמתי של 26 מפגשים שבועיים,
גם לומדים לטפל בכל אחד ולעזור לאחרים להיות מאושרים
וגם לומדים איך להכניס את הנשימה לשגרה, על מנת
שכל יום שלך יתחיל בשיא באנרגיה ועם שמחה פנימית
שתלווה אותך כל היום :-)
כל הפרטים על קורסי ההכשרה בקישור כאן

המדריך: 30 הסיבות מדוע כדאי לך ללמוד
להשתמש בנשימה שלך


יום 20
 
 

לפרטים נוספים ניתן ליצור קשר גם בטלפון: 077-4566947  או בדוא"ל:  hanantali@rebirthing.co.il
..