בית "להיוולד מחדש" - המרכז הישראלי לנשימה מודעת - יום 21 - יצירת זוגיות אוהבת והרמונית
יצירת זוגיות אוהבת, בניית אמון
ואינטימיות דרך נשימה

מערכות יחסים זוגיות יכולות להיות קרש קפיצה עצום לצמיחה משותפת ויצירת אהבה מקודשת, מצד שני הן יכולות להיות גם גיהנום עלי אדמות.
בקשר של חנן ושלי התקשורת היא אף פעם לא עם אצבע מאשימה החוצה. כשאחד מציף כאב לשני אנחנו לא תוקפים מילולית במשפטים כמו "פגעת בי!", "לא מדבר/ת איתך בחיים" אלא תמיד משתדלים לומר מה אנו מרגישים: "אני מרגיש/ה עכשיו כעס בגלל מה שאמרת", "זה הציף בי כאב והרבה אשמה".
כשמדברים על הרגשות ולא מאשימים יש צמיחה הדדית של שנינו. אף אחד לא באמת פוגע בשני אלא אחד מציף את הכאב של השני ויש הבדל עצום ביניהם.
כאשר בן או בת הזוג שלנו מציפים בנו כאב אז כנראה זה הזמן לשחרר אותו וחשוב שנקשיב לגוף וננשום לכאב הרגשי שאנו מרגישים באותו הרגע. אם נדחיק את הכאב כמו שרוב האנשים עושים אז בפעם הבאה הכאב הזה יצוף שוב בתוך הזוגיות ושוב יגרום לכאב.
מרגע שנשחרר את אותו כאב רגשי לתמיד מהגוף אז הוא לא יחזור שוב והזוגיות שלנו תשתפר :-)


בתוך מערכת יחסים חשוב להיות כל הזמן קשובים לנשימה ולשים לב מה התקשורת הזוגית עושה לנשימה שלנו. אם הנשימה מתכווצת, כנראה משהו פגע בנו וכדאי לשתף את בני הזוג שלנו מה אנו מרגישים. זה ממש לא מראה על חולשה אלא להיפך - כשאנו מספרים על מה אנו מרגישים ולא מאשימים זה יגביר את האמון בינינו ויצור יותר אינטימיות.

אם כבר נוצרה מריבה ורוצים לסלוח אחד לשני ולצמוח ממנה אפשר לעשות את תרגיל חיבור הלבבות ושליחת אהבה דרך הלב והנשימה. היות ובני זוג מחוברים כל הזמן ברובד של הלב אז כשכועסים אחד על השני ברובד הלא מודע שולחים חצי רעל של מחשבות ורגשות אחד לשני, ואז קשה לצאת מהמריבה.

בתרגיל חיבור הלבבות אנו לוקחים כמה נשימות עמוקות אל מרכז החזה (מרכז הלב) ומדמיינים שנוצר שם כדור עצום של אהבה בצבע ורוד,  מדמיינים שמהכדור יוצאת קרן ורודה של אור שמתחברת אל מרכז החזה בן/בת הזוג שלנו. כעת עם כל נשימה מדמיינים שאנו שולחים אור ורוד מהלב שלנו אל שלהם ופשוט מציפים את הלב שלהם באהבה. 


זה לוקח בערך 2 דקות עד שהאווירה משתנה וחצי הרעל יורדים וזה נגמר תמיד בחיבוק של אהבה מתוך הלב.


זוגיות עם מודעות לגוף, לרגשות ולנשימה
היא תמיד קרש קפיצה ליצירת זוגיות אוהבת והרמונית


מאחלת לכם להפוך את הזוגיות שלכם לחגיגה של אהבה ואינטימיות :-)
באהבה,
טלי


נתראה מחר בבוקר במסר 22

 

 

הזדמנות של פעם בשנה...

קורסי הכשרת המטפלים בריברסינג - נשימה מודעת
מתחילים ממש בקרוב ב-14 ו-15 בנובמבר.

בקורסי ההכשרה גם עוברים תהליך עוצמתי של 26 מפגשים שבועיים,
גם לומדים לטפל בכל אחד ולעזור לאחרים להיות מאושרים
וגם לומדים איך להכניס את הנשימה לשגרה, על מנת
שכל יום שלך יתחיל בשיא באנרגיה ועם שמחה פנימית
שתלווה אותך כל היום :-)
כל הפרטים על קורסי ההכשרה בקישור כאן

המדריך: 30 הסיבות מדוע כדאי לך ללמוד
להשתמש בנשימה שלך


יום 21
 
 

לפרטים נוספים ניתן ליצור קשר גם בטלפון: 077-4566947  או בדוא"ל:  hanantali@rebirthing.co.il
..