בית "להיוולד מחדש" - המרכז הישראלי לנשימה מודעת - החוקים האוניברסליים ליצירת מציאות - חלק 1
החוקים האוניברסליים ליצירת מציאות - חלק 1
או במילים אחרות - איך להגשים את החלומות שלנו במקום ליצור את מה שאנחנו לא רוצים...
נתחיל בחוק אולי החשוב ביותר מכולם - אנחנו בוראים את המציאות שלנו.
בכל שניה ועם כל מחשבה, נשימה, דיבור או עשייה אנחנו יוצרים מציאות חדשה. אנחנו יוצרים הכל בין אם אנחנו אוהבים את זה ובין אם לא. ואין גבול ליכולת ההגשמה שלנו - כל דבר שאנחנו יכולים להעלות על הדמיון נוכל גם להגשים במציאות :-)

כשאנחנו משתוקקים להכניס משהו חדש לחיים שלנו - זה יכול להיות עבודה חדשה, זוגיות חדשה, להקים עסק או להתחיל לעשות כושר באופן קבוע, בחלק מהמקרים אנחנו לא מצליחים להגשים את מה שרצינו ומתייאשים באמצע.
עוד יותר מתסכל זה לקבל את ההיפך ממה שרצינו, לדוגמא: אנחנו רוצים למצוא עבודה אחרת כי המשכורת לא מספיקה לנו וזה מפחיד אותנו ואז הרגש החזק של הפחד יכול לגרום לזה שיפטרו אותנו ונישאר בלי עבודה.

אז למה זה קורה? אם אנחנו יכולים ליצור כל מציאות אפשרית אז למה אנחנו נכשלים ויוצרים המון דברים שאנחנו לא רוצים?
אנחנו יוצרים מציאות קודם כל בעזרת המחשבות שלנו וכשאנחנו רוצים ליצור משהו חדש אז אנחנו מתחילים לכוון לשם את המחשבות ומתחילים באופן מודע לקרב את המציאות הזאת אלינו.
אם אנחנו מצליחים ליצור גם רגשות חזקים יחד עם המחשבות אז זה יניע אותנו לפעולה והסיכוי שנגשים את זה יתעצם בהרבה.

מה שיכול למנוע מאיתנו ליצור את מה שרצינו הוא המחשבות "הסוררות" שאנחנו לא מודעים אליהן. אלה כל המחשבות המגבילות שפועלות אוטומטית כשאנחנו לא שמים לב אליהן כשאנחנו אוכלים, נוהגים, עובדים מול מחשב או עושים כל פעולה אוטומטית אחרת.
לדוגמא: אם אנחנו רוצים ליצור זוגיות חדשה ואנחנו חושבים עליה באופן מודע 100 פעמים ביום אבל בתת-מודע יש לנו 2,000 מחשבות מקבעות שאומרות למה לא נצליח להגשים אותה אז רוב הסיכויים שהיא לא תתגשם. אם גם הרגשות הדומיננטיים שעולים הם פחדים להישאר לבד או שזה לא יצליח, אז הם יגברו על הרגשות החיוביים של תשוקה ואהבה להיות בזוגיות.
החוק שיכול לעזור לנו כאן הוא - חוק המשיכה.
החוק האוניברסלי הזה אומר שאנחנו פועלים בעצם כמו מגנט ומושכים אלינו התנסויות, מחשבות ורגשות שאנחנו ממוקדים בהם  - בין אם אנחנו מודעים ולזה ובין אם לא.
איך נוכל לרתום את החוק הזה לטובתנו? אם אנחנו מזהים מחשבה מגבילה ומשנים אותה בצורה מודעת למחשבה מקדמת אז אותה מחשבה תמשוך מחשבות דומות חיוביות ואז יווצר רגש חיובי שקשור לאותן מחשבות מקדמות, שיוביל לבסוף לעשייה מקדמת וליצירת המציאות הרצויה.

חוק המשיכה פועל כל הזמן בין אם אנחנו מודעים ובין אם לא, כך שאם יש לנו מחשבות לא מודעות שמפעילות פחד אז הן ימשכו עוד מחשבות של פחד 
ואז במקום למשוך את מה שאנחנו רוצים אנחנו נדחה אותו. 
עלינו לנסות לשמור על מודעות כמה שיותר זמן ולכוון את המחשבות, הרגשות והאנרגיה שלנו לכיוון הרצוי. לדוגמא: אם אנחנו רוצים לרפא בעיה גופנית עלינו לכוון כל הזמן את המחשבות לשם בכל רגע נתון - לחשוב חיובית על הגוף כבריא וחזק כל הזמן (גם אם הוא כרגע לא), ואם עולות התנגדויות וספקות אז להסיט אותן הצידה דרך חשיבה מודעת.
גם דמיון יכול תמיד לעזור - אפשר לדמיין את עצמנו בריאים לחלוטין וככל שנדמיין יותר ונתמיד אז ניצור אמונות חדשות של ריפוי וגם רגשות חזקים שיובילו אותנו לרפא לגמרי את הגוף שלנו :-)

הדרך ליצירת מציאות מתחילה בכוונה והתמקדות

כשאנחנו רוצים ליצור משהו חדש עלינו למקד לשם את כל האנרגיה שלנו עד שהוא ייווצר בצורה מושלמת. הדרך הכי טובה לעשות את זה היא בכתיבה.
שבו עם עצמכם וכתבו מה את רוצים. כשאנחנו כותבים, יכולת ההתמקדות והכוונה שלנו היא הגבוהה ביותר ולכן תמיד חשוב לכתוב במדויק את מה שאנחנו רוצים לקבל.

אחרי שכתבנו עלינו לכוון לשם את כל האנרגיה שלנו ללא הפסקה - לכוון לשם את החשיבה שלנו בצורה מודעת, את הדיבור, את הרגשות ולבסוף את העשייה. 
אם נצליח לעשות את זה לאורך זמן אז נצליח להגשים את זה!
הזמן שלוקח למציאות להתגשם קשור גם לאמונות המגבילות שיש לנו בהתאם להתנסויות העבר שלנו. ככל שיש לנו פחות התנגדויות והתניות כך נצליח להגשים יותר מהר את היעד שכתבנו והתמקדנו בו.


כלים עוצמתיים נוספים שיכולים לעזור לנו ביצירת מציאות חדשה
חוץ מכתיבה אנחנו יכולים להיעזר הרבה בדמיון. בזמן שאנו מדמיינים, השכל לא יודע להבדיל בין דמיון למציאות ומבחינתו זה אמיתי לחלוטין, אז ככל שנדמיין יותר את מה שאנחנו רוצים כך השכל יאמין יותר ויותר שזה כבר יתגשם ונתחיל למשוך את זה לחיים שלנו :-)

כלי עוצמתי נוסף הוא הנשימה המודעת - הריברסינג. אנחנו יכולים להיעזר בנשימה ב-2 דרכים עיקריות ליצירת מציאות:
1. לשחרר דרכה אמונות מגבילות, רגשות מודחקים והתניות מהעבר. עושים את זה בעיקר בשיטה שנקראת ריברסינג שמשחררת כמות אדירה של חסמים רגשיים ומנטליים בכל סשן בודד.
2. נשימת מיגנוט מודעת - טכניקה עוצמתית ביותר ליצירת מציאות בדרך המהירה ביותר שמשלבת דמיון ונשימה מחוברת. היא לפעמים יוצרת מציאות בצורה כל כך מהירה שאפשר לקרות לזה גם יצירת ניסים!


את 2 הכלים העוצמתיים ביותר של הנשימה ליצירת מציאות אנחנו נחווה בסדנת ריברסינג מיוחדת להגשמת יעדים לשנה החדשה 2020 שתתקיים ביום שישי 3/1.

בסדנא ניפרד בקלות ובכיף מהאנרגיה הישנה, נשחרר את השנה שהסתיימה ונתחיל להגשים יעדים מרגשים בשנה החדשה. זאת שנה שבה נגשים את עצמנו, נעלה בתדר ונפרוץ קדימה לעבר כל חלומותינו הגבוהים.

את כל הפרטים עליה אתם יכולים למצוא בקישור כאן


תהליך עומק של שינוי ויצירת מציאות בכל תחומי החיים של 10 מפגשי ריברסינג יתחיל מיד אחרי חנוכה בימי ראשון ב-5/1. הוא מתאים למי שמוכן לרפא את העבר ולהתחיל להגשים יעדים חדשים ומרגשים.
כל הפרטים בקישור כאן


בקרוב נשלח את החלק השני ליצירת מציאות בעזרת חוקים אוניברסליים נוספים. עד שניפגש שוב, כתבו את החלומות שתרצו ליצור ויחד נתחיל להגשים אותם בשמחה.
חג שמח!
באהבה, טלי וחנן


 
 

לפרטים נוספים ניתן ליצור קשר גם בטלפון: 077-4566947  או בדוא"ל:  hanantali@rebirthing.co.il
..